Vítejte na e-shopu matky a dcery, které milují módu. Rády bychom vám představily kvalitní, originální a pohodlné oblečení, které jsme pro vás navrhly. Naším cílem je, abyste se v něm skvěle cítili a měli z něj radost, že jej nosíte.

Vlastně koronavirus byl pro mě takový impuls. Konečně začít s tím, co jsem si již dlouho připravovala v mysli, ale díky pracovnímu nasazení jsem nebyla schopna realizovat. Navíc kdy jindy, než právě teď podpořit poctivou českou výrobu a pomoct tak, dát lidem práci.

Nyní v našem e-shopu máte k dispozici celou ručně šitou volnočasovou kolekci s doplňky. Budeme rádi, pokud si u nás nějaký kousek zakoupíte do vašeho šatníku a budete se v něm cítit originálně a výjimečně. To je totiž naším cílem. Dělat práci hlavně srdcem!

Proč teď? V této době, která je pro mnohé dost složitá? Sama jako herečka a moderátorka to velmi pociťuji. Divadla se zavřela, akce se nakonají a vyhlídky na lepší časy jsou dost nejisté. Nejsem typ člověka, co by seděl doma a čekal na chvíli, kdy se vše vrátí do starých kolejí. 

Navázaly jsme se Zuzankou spolupráci s moderním českým zakázkovým
krejčovstvím, které šije pouze z kvalitních materiálů. Paní majitelce jsme
představily naši kolekci a následně připravily vzorky, které jsme se Zuzankou otestovaly. S výsledkem jsme obě nadmíru spokojené.

Děkujeme za návštěvu a přejeme příjemné nákupy.

Eva a Zuzanka

EvaD_outlined
ZuzanaD_outlined